Kategorie

Marketing szeptany

Newsletter

WARTOŚCIOWY PAKIET POZYCJONERSKI START Powiększ do pełnego rozmiaru

WARTOŚCIOWY PAKIET POZYCJONERSKI START

Pakiet SEO START.

Więcej szczegółów

10 dostępnych

492,00 zł

Nasze pakiety pozycjonerskie są oparte tylko i wyłącznie na naszych prywatnych rozwiązaniach oraz na wartościowych lokalizacjach które są bardzo wysoko notowane poprzez wyszukiwarkę Google.

Jako jedyna firma na rynku nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat podczas wykonywania danego pakietu jak i również usuwaniu wpisów (jeśli będzie taka konieczność).

PAMIĘTAJ !!! STAWIAJ NA JAKOŚĆ NIE NA ILOŚĆ !!!

Do każdego z pakietów podchodzimy indywidualnie co przekłada się na sukcesywne pozyskiwanie linków jak i również skuteczną promocję strony klienta. Oprócz pozycjonowania czyli pozyskiwania linków, celem naszych pakietów jest pozyskanie większej ilości klientów. Dlatego oprócz zwykłych procedur pozyskiwania linków wykonujemy tzw. Marketing Szeptany oraz zakładamy profil firmy na serwisach z opiniami. To przecież Opinia klienta kreuje daną firmę.

Co zawiera ten pakiet:

- Optymalizacja strony pod kątem nowych wytycznych Wyszukiwarek,

- Analiza fraz pod kątem konkurencyjności - możliwość doradzenia pod jakie frazy linkować stronę,

- Dodanie strony do 5 płatnych katalogów,

- Dodanie strony do 10 serwisów z opiniami + ok. 200 pozytywnych opinii (do 20 opinii na domenę):- Dodanie strony do 100 Prywatnych Presell Page,

- Dodanie strony do 100 Prywatnych Katalogów stron,

- Dodanie strony do 100 Prywatnych For Dyskusyjnych - Marketing Szeptany:

Marketing Szeptany

- Stworzenie Bloga Tematycznego na domenie głównej - platforma blogowa Wordpress + konfiguracja + 5 unikalnych artykułów. Przykład ostatnio stworzonego bloga: maty-akustyczne.pl - blog pod frazą: "maty akustyczne" na 15 pozycji.
Cena za pakiet: 492zł brutto


Proszę pamiętać, że dzisiaj najważniejsza jest wartościowość profilów linków. Jeden wartościowy link może zastąpić tysiące linków - przeważnie są to źródła SPAMERSKIE.

W skład wykonania usługi są również realizacja tekstów pod kampanię. Ilość znaków ok. 30 000.