Kategorie

Marketing szeptany

Newsletter

WARTOŚCIOWY PAKIET POZYCJONERSKI PREMIUM Powiększ do pełnego rozmiaru

WARTOŚCIOWY PAKIET POZYCJONERSKI PREMIUM

Pakiet SEO PREMIUM.

Więcej szczegółów

10 dostępnych

990,00 zł

Nasze pakiety pozycjonerskie są oparte tylko i wyłącznie na naszych prywatnych rozwiązaniach oraz na wartościowych lokalizacjach które są bardzo wysoko notowane poprzez wyszukiwarkę Google.

Jako jedyna firma na rynku nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat podczas wykonywania danego pakietu jak i również usuwaniu wpisów (jeśli będzie taka konieczność).

PAMIĘTAJ !!! STAWIAJ NA JAKOŚĆ NIE NA ILOŚĆ !!!

Do każdego z pakietów podchodzimy indywidualnie co przekłada się na sukcesywne pozyskiwanie linków jak i również skuteczną promocję strony klienta. Oprócz pozycjonowania czyli pozyskiwania linków, celem naszych pakietów jest pozyskanie większej ilości klientów. Dlatego oprócz zwykłych procedur pozyskiwania linków wykonujemy tzw. Marketing Szeptany oraz zakładamy profil firmy na serwisach z opiniami. To przecież Opinia klienta kreuje daną firmę.

Co zawiera ten pakiet:

- Optymalizacja strony pod kątem nowych wytycznych Wyszukiwarek,

- Analiza fraz pod kątem konkurencyjności - możliwość doradzenia pod jakie frazy linkować stronę,

- Dodanie strony do 15 płatnych katalogów,

- Dodanie strony do 30 serwisów z opiniami + ok. 1500 pozytywnych opinii (do 50 opinii na domenę):- Dodanie strony do 400 Prywatnych Presell Page,

- Dodanie strony do 400 Prywatnych Katalogów stron,

- Dodanie strony do 400 Prywatnych For Dyskusyjnych - Marketing Szeptany:

Marketing Szeptany

- Stworzenie 4 Blogów Tematycznych na domenach głównych - platforma blogowa Wordpress + konfiguracja + 5 unikalnych artykułów (do każdego bloga). Przykład ostatnio stworzonego bloga: maty-akustyczne.pl - blog pod frazą: "maty akustyczne" na 15 pozycji.
Cena za pakiet: 990zł brutto


Proszę pamiętać, że dzisiaj najważniejsza jest wartościowość profilów linków. Jeden wartościowy link może zastąpić tysiące linków - przeważnie są to źródła SPAMERSKIE.

W skład wykonania usługi są również realizacja tekstów pod kampanię. Ilość znaków ok. 60 000.